1 grudnia, 2023

Rezydencja Milanówek to dom seniora inny aniżeli wszystkie. Pozostał zbudowany dla seniorów i z myślą o nich. Każdy, minimalny nawet detal tego miejsca to nie kwestia wypadku, a przemyślanych decyzji. Stworzyliśmy miejsce, w którym Twój najbliższy odnajdzie drugi dom. Wykwalifikowana, doświadczona załoga wspomoże przejść przez ten trudny etap rozstania oraz zmiany miejsca zamieszkania. Życzliwość i empatia, z którą jakiegokolwiek dnia spotykają się nasi podopieczni przyśpieszy i zmniejszy proces aklimatyzacji w nowym, nieznanym położeniu. Do możliwości seniorów znajdują się pokoje do samodzielnej aranżacji, z możliwością skonfigurowania własnych mebli. Można też skorzystać z pokoi opracowanych przez nas.

Dom opieki Warszawa – Milanówek – z jakiego powodu warto nam zaufać?

Miejsce to na wskroś pozbawione jest barier, dostosowane do osób niepełnosprawnych. Nad dwudziestoczterogodzinną opieką czuwają nie jedynie doskonali, asertywni, pomocni opiekunowie, lecz też wykwalifikowany, fachowy zespół lekarzy oraz pielęgniarek. Gwarantujemy dostęp do nowomodnego, fachowego wyposażenia medycznego, a również prowadzimy terapię zajęciową, fizykoterapię czy rehabilitację. Wszystko to w celu zachowania jak najdłużej zdrowia i sprawności Waszych bliskich. Dieta układana jest przez fachowców, a właściciel firmy kuchni dba, aby posiłki były smaczne oraz zdrowe. Podajemy 3 posiłki główne, drugie śniadanie i podwieczorek. Seniorzy mają stały dostęp do przekąsek oraz napojów. Rezydencja Milanówek to miejsce, gdzie poza bezpieczeństwem oraz opieką gwarantujemy też różnorodne atrakcje, zajęcia oraz gry dla podopiecznych.

Jesienny czas życia w rezydencji Milanówek

Wiemy, jak istotna jest aktywizacja ludzi starszych. Zajęcia ruchowe, muzyczne, rozrywki zespołowe, wyjścia do teatru lub kina – dlaczego nie! Jesteśmy tu, by spełniać oraz realizować potrzeby pensjonariuszy. Chcemy, by ten ostatni etap ziemskiej wędrówki był dla Waszych bliskich doświadczeniem miłym oraz ciekawym. To miejsce jest drugim domem dla dziadków, a w domu nie powinno być przeszkód. Dom znajduje na 1,5 ha działce w beztroskiej, arkadyjskiej okolicy, objęta ładnym parkiem z dostępem do ławeczek, na jakich można odpocząć, licznych altan czy miejscem do grillowania. Wielka powierzchnia obiektu zagwarantuje prywatność w trakcie wizyt rodziny, a piękno otaczającej przyrody zachęci do spacerów. W Rezydencji Milanówek to właśnie dzięki zaangażowaniu i otwartości opiekunów, dominuje domowa atmosfera. Przez 24h na dobę czuwamy nad zaspokajaniem wymogów mieszkańców tego miejsca. Dom znajduje się 30 km od centrum stolicy kraju, w sąsiedztwie kościoła, szpitala i sklepów i punktów usługowych.

Więcej na rezydencja-milanowek.pl

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *