1 grudnia, 2023

Posiadanie szczupłej sylwetki to marzenie wielu osób, jednak nie każdy może sobie pozwolić na trzymanie się moresu treningowo dietetycznego. Od czasu do czasu nawet pomimo ciężkiej pracy nad ciałem, efekty nie są do końca zadowalające.W takich sytuacjach wolno skorzystać z liposukcji. W schematycznej wersji wykonuje się ją poprzez dość inwazyjny zabieg odsysania tkanki tłuszczowej, jednak to właśnie dzięki zastosowaniu zaawansowanych technologii wolno to zrobić nieco mniej inwazyjnie. Liposukcja kawitacyjna, czyli wykonywana przy wsparciu ultradźwięków jest o wiele bardziej pewna dla organizmu ludzkiego, a również daje bardzo błyskotliwe rezultaty.

Jak działa liposukcja ultradźwiękowa?
Standardowa liposukcja jest niesamowicie inwazyjna dla organizmu ludzkiego, gdyż wymaga zaawansowanej interwencji chirurgicznej. Liposukcja kawitacyjna różni się od stereotypowej tym, że nie wymaga trudnej interwencji chirurgicznej, a na dodatek przebiega bezboleśnie. Cały zabieg polega na tym, iż przy pomocy specjalistycznych urządzeń regeneruje się podskórną tkankę tłuszczową. Dzieje się to przez wibracje podyktowane ultradźwiękami. Cały proces bazuje na stymulowaniu tkanki tłuszczowej ultradźwiękami, co przyspiesza ich metabolizm i prowadzi do wydalania z organizmu. Ogromną zaletą tej metody jest to, iż tak samo, jak w przypadku tradycyjnej liposukcji można zrealizować zabieg miejscowo. Świadczy to, że jest to metoda dla osób, jakie chcą zredukować tkankę tłuszczową z całego ciała, a także dla osób, jakie mają problem z konkretną partią, na jakiej zbiera się oporna tkanka tłuszczowa. Może to być na przykład brzuch, pośladki bądź też nogi. Sam zabieg jest bardzo bezpieczny, a rezultaty zauważalne są już po pierwszym zabiegu. W razie konieczności wolno wykonać od kilku do kilkunastu takich zabiegów, z których każdy trwa około 30 minut. W zależności od wymogów można przeprowadzić od 5 do 10 zabiegów w około miesięcznych odstępach czasowych.

Jakim sposobem spowodować, aby ciało wyglądało lepiej?

Po serii zabiegów liposukcji warto również zadbać o wygląd przez opalanie natryskowe. Jest to znakomity sposób, aby wyodrębnić szczupłe ciało. To naturalnie dzięki opaleniźnie mięśnie wyglądają na bardziej wyrzeźbione, a całe ciało wydaje się smuklejsze oraz bardziej wysportowane. Jeśli będzie kłopot ze słońcem, warto skorzystać z opalania natryskowego, jakie można przeprowadzić o każdej porze roku.
Uprzejmie zapraszamy do sprawdzenia pełnej oferty liposukcji ultradźwiękami, a także innych zabiegów formujących sylwetkę, takich jak opalanie natryskowe lub trening z elektrostymulacją. Oferujemy również o wiele więcej zabiegów modelujących sylwetkę, a szczegóły można odnaleźć na naszej oficjalnej domenie internetowej.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *