1 grudnia, 2023

Zależy Tobie na tym, żeby Twoje dzieci mogły się pobawić, a równolegle, ażeby w trakcie zabawy bez ustanku się rozwijały? Zależy Tobie na tym, żeby Twoje dzieci były w pełni bezpieczne, a jednocześnie bawiły się w rzeczywistości nadzwyczajnie? Wypatrujesz miejsca, które bazuje na w największym stopniu uznanych nurtach w podejściu do kształcenia oraz edukacji dzieci? SmartKidsPlanet to miejsce, które w pełni Cię zadowoli. To śmiałe Centrum Mądrej Zabawy, którego idea oparta została na nurcie edutainment, czyli edukacji poprzez rozrywkę. Przychodząc do nas ze swoim maluchem masz prawo posiadać pewność, że będzie ono bawić się rewelacyjnie. Bez trudu znajdziesz tu rozrywkę doskonale dopasowaną zarówno do wieku, jak i preferencji własnej latorośli.

Jakie atrakcje dla dzieci znalazły się w SmartKidsPlanet?

Założone przez nas w Warszawie Centrum Mądrej Zabawy to miejsce, jakie tworzy bardzo starannie opracowana przestrzeń. Mieści ona aż 1600 metrów kwadratowych, które pozostały podzielone na dziewięć stref. W jakiejkolwiek z nich znajdują się różnorodne atrakcje dla dzieci. Wszystko jest przemyślane – w naszym centrum nic nie znalazło się przypadkowo. Centrum zaprojektowaliśmy tak, aby znalazły się w nim strefy pasujące dla dzieci w rozmaitym wieku. Do nas możesz przybyć z maluszkiem, który nie ukończył jeszcze trzech lat. Nie oznacza to niemniej jednak, że starsze dzieci nie odnajdą tutaj czegoś dla siebie. Proponujemy atrakcje dobre dla pociech aż do dziesiątego roku życia.

Bezpieczeństwo na pierwszym miejscu

Wyśmienicie zdajemy sobie sprawę z tego, iż rodzice troszczą się nie tylko rozwój własnych pociech, lecz też ich bezpieczeństwo. W następstwie tego nasze Centrum Mądrej Zabawy to miejsce, w jakim duży nacisk położony jest na to, by dzieci były naprawdę bezpieczne. Stawiamy jedynie na akcesoria wykonane z trafnych materiałów. Zależy nam na tym, żeby wszelkie były dopasowane do wieku korzystających z nich dzieci. W naszym centrum na próżno szukać elementów, do wykonania których wykorzystano toksyczne materiały. Ostre krawędzie też są tym, czego u nas nie ujrzysz. Przychodząc z synem bądź córką do stworzonego przez nas centrum, nie musisz w następstwie tego bać się tego, iż zabawa skończy się urazem. U nas nie musisz obawiać się o bezpieczeństwo własnego dziecka.

Co jest stworzonym przez nas celem?

SmartKidsPlanet to miejsce, które powstało z myślą o dzieciach i ich rozwoju. Tworząc je, dbaliśmy o to, by stworzyć przestrzeń, która będzie znakomicie pobudzała fantazję. Przychodząc do nas z synem bądź też córką, możesz mieć pewność, że to miejsce zabawy będzie kształtowało także pomysłowość Twojego dziecka, a także korzystnie wpłynie na jego zdolności motoryczne, bez których nie nauczy się chociażby pisać. Wizyta w naszym centrum to również zachwycający sposób na to, by zadbać o rozwój społeczny swojego dziecka. U nas dzieci mają możliwość zabawy w grupie, co jest niebezużyteczne do zaspokojenia potrzeby kontaktu cywilnego. W naszym centrum Twoje dziecko dostanie wszystko to, co potrzebne do prawidłowego rozwoju.
Jeśli chcesz zagwarantować swojemu dziecku zabawę na najwyższym poziomie, zależy Tobie na tym, aby Twoja pociecha była w zasadzie bezpieczna, chcesz posiadać pewność, iż bawi się w miejscu, jakie korzystnie wpływa na jego rozwój, nie czekaj. Gorąco zapraszamy do zabawy w naszym Centrum Mądrej Zabawy!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *