1 grudnia, 2023

 Oferujemy usługę najmu samochodów osobowych dla wszystkich, jacy cenią sobie fachową obsługę, komfortową i pewną jazdę oraz współczesne oraz niezawodne modele aut. Działamy na terenie Tarnowa, Krakowa, Rzeszowa, a także Nowego Sącza. Dla naszych konsumentów jesteśmy dostępni przez całą dobę, służąc im kompetentnym wsparciem i doradztwem. Jesteśmy fachowcami w swojej dyscyplinie. Dbamy o prawidłowy stan techniczny naszej klarownej floty. Pojazdy regularnie przechodzą precyzyjne przeglądy oraz posiadają stosowne pieczątki w dowodzie rejestracyjnym.

Z naszych usług skorzystały już dziesiątki usatysfakcjonowanych kontrahentów, zarówno indywidualnych, jak oraz prywatnych firm. Cenią sobie naszą wydajną obsługę, formalności ograniczone do bezsprzecznego minimum oraz dodatkowe promocje w postaci dostarczenia auta na lotnisko w Krakowie, Rzeszowie bądź też Katowicach. Staramy się spełnić wyczekiwania nawet naszych w najwyższym stopniu wymagających kontrahentów. Dlatego też przygotowaliśmy kolosalną propozycję w atrakcyjnych cenach. Detale znajdują się na stronie internetowej carsprint.pl.

Do kogo adresujemy naszą ofertę wypożyczalni aut?

Jesteśmy wiodącą na rynku firmą, jaka oferuje możliwość wynajmu pojazdów, zarówno osobowych, jak oraz dostawczych. Do każdego klienta przystępujemy w sposób indywidualny, dopasowując propozycję do jego oczekiwań, wymogów i preferencji.

Prowadzona przez nas wypożyczalnia pojazdów umożliwia najem samochodów osobowych na:

•    1-4 dni,

•    5-9 dni,

•    10-16 dni.

Natomiast samochody dostawcze wolno pożyczyć na:

•    1-7 dni,

•    8-14 dni,

•    15-21 dni,

•    cały 1 miesiąc.

Gwarantujemy działające technicznie auta, możliwość dołączenia fotelika dziecięcego i nawigacji GPS, a też stały dostęp do prowadzonego przez nas serwisu. Nasi kontrahenci zawsze wyjeżdżają od nas z pełnym bakiem oraz czystym i porządnym autem.

Cena wypożyczenia wozu nie zależy od liczby przebytych kilometrów, ale jest podana jako stawka dobowa. W jej skład wstępuje ubezpieczenia OC/AC/NW i podatek VAT. Dla całkowitego komfortu oraz satysfakcji naszych kontrahentów przyjmujemy płatność w złotych, dolarach, funtach oraz euro. Oferujemy konkurencyjne i nadzwyczaj przystępne cenowo auta. Konsumenci mają do wyboru dużo pierwszorzędnych marek, takich jak: Jaguar, Fors, Volkswagen, Audi, Hyundai oraz Skoda.

Jakie dodatkowe usługi znajdziesz w przygotowanej ofercie?

Przygotowaliśmy dla naszych konsumentów atrakcyjną i wszechstronną propozycję najmu samochodów na terenie województwa małopolskiego i podkarpackiego. Mamy ogromne doświadczenie w branży oraz bez ustanku podnosimy własne kwalifikacje. Naszym celem jest kompletne zadowolenie i satysfakcja kontrahentów. Dokładamy wszystkich starań, żeby każde zlecenie zrealizować z największą starannością.

To właśnie dzięki nam nasi klienci są w stanie trafić wszędzie tam, gdzie nie ma dostępu do komunikacji miejskiej lub pozyskać bezzwłoczną pomoc w wypadku niespodziewanej awarii pojazdu. Dostarczamy samochód na lotnisko oraz umożliwiamy dojazd na konferencję służbową bądź wymarzony urlop. Docieramy wszędzie tam, gdzie jesteśmy potrzebni. Zachęcamy do szczegółowego zapoznania się z opisującą nas ofertą oraz skorzystania z usługi wynajmu auta.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *